Mistrzostwa Elbląga w biegach na orientację

      W dniu 08.06.2019 r. w Elbląskiej Bażantarni odbyły się ostanie zawody rundy letniej w GP Elbląga w Biegach na orientację. Zawody kończące ten sezon są Mistrzostwami Elbląga. Jak co roku w czerwcu ściąga do Elbląga liczną rzesze zawodników. Wśród nich możemy znaleźć nazwiska zwycięzców zawodów ogólnopolskich. Oczywiście na starcie nie mogło zabraknąć naszej drużyny. W skład jej wchodzili wychowankowie III grupy.
 
   
 
    W mocnym składzie rywalizowaliśmy z uczniami Elbląskich szkół gimnazjalnych. Trasa przebiegała przez uroczą o tej porze roku Bażantarnię. Punkty kontrolne niejednokrotnie znajdowały się w trudno dostępnym terenie. Udało nam się jednak zaliczyć wszystkie punkty w bardzo dobrym czasie. W kategorii szkół gimnazjalnych zajęliśmy I, II, i III miejsce zajmując całe podium. To wielki sukces naszej drużyny. 
 
   
 
 
 
 
Opracował:
 Mateusz Gagjew