Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19.09.2019 o godz. 9.00 w auli MOW miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Pożegnaliśmy absolwentów III klas gimnazjum, klasy VIII  SP oraz II klasy Branżowej Szkoły I Stopnia. Najlepsi uczniowie otrzymali listy gratulacyjne za wysokie wyniki w nauce. Najwyższy poziom osiągnął uczeń klasy III gimnazjum – Adam Jóskowski, kończąc ten etap edukacyjny ze średnią 5,23 i wzorowym zachowaniem.

Uczniowie zostali również nagrodzeni za osiągnięcia w dziedzinie sportu,matematyki oraz sukcesy artystyczne. Podsumowano projekt edukacyjny „Bliżej Historii ”oraz VI edycję projektu „ Stutthof – ja w miejscu pamięci”.

Po słodkim poczęstunku Dyrektor MOW pożegnał wszystkich ostatnim dzwonkiem życząc bezpiecznych wakacji i spokojnego wypoczynku.

Agnieszka Mikołajczak - Godlewska