Warsztaty profilaktyczne " Nie zmarnuj swojego życia"

       W dniu 5 maja w MOW w Kamionku Wielkim odbyły się zdalne warsztaty profilaktyczne zorganizowane przez Grupę Muzyczną RYMCERZE dla wychowanków naszej na placówki pod hasłem "Nie zmarnuj swojego życia". Wysłuchaliśmy cennych rad życiowych i opowieści z życia wziętych osób, które tak jak my zbłądziły kiedyś we mgle.

   

   

            Warsztaty obejmowały także część muzyczno - artystyczną na której mogliśmy zaprezentować swoją własną twórczość - zaśpiewać własne teksty do bitu muzyki hip hop w rytmie rapu. Dzięki Panu Michałowi Basek umieliśmy się zachować na scenie z mikrofonem, ale też wiemy, że wierzy w nas i nasz potencjał. Uczy nas jak wydobyć swój talent, trenuje słuch muzyczny, oswaja nas podczas zajęć koła z mikrofonem i widownią.

   

   

       Dziękujemy również Pani Magdalenie Kuligowskiej za zorganizowanie tego spotkania, podczas którego mieliśmy okazję poznać rówieśników z MOW w Kielcach ze swoją opiekunka Martą Mazur.
Doświadczenie muzyki ocenianej przez producentów w studio Pana Jonatana Blank i Pana Łukasza Bęś już jest dla nas ogromnym sukcesem.
Przed nami kolejny etap twórczości - przygotowanie muzyki do profesjonalnego bitu. Pozdrawiamy wszystkich z MOW.

 

 

Opracował:

Krystian Kollman - przewodniczący klasy I B 

Adam Potoczek - przewodniczący Samorządu uczniowskiego MOW w Kamionku Wielkim