Dzień Dziecka na sportowo

      W dniu 1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka w naszej szkole.  Z Wychowawcami klas mieliśmy zajęcia integracyjne, ciasto, herbatę i zorganizowane gry edukacyjne.

   

   

   

    W internacie czekał nas mecz towarzyski z kadrą pedagogiczną. W składzie kadry grali: Pan Dyrektor ds. wychowawczych Marek Misztal, wychowawcy: Michał Basek, Artur Podborowskj, Mariusz Jarczewski, Paweł Górny, Mateusz Gagjew. Sędziował były dyrektor, wychowawca i nauczyciel Pan Ryszard Kaszczyc.

   

   

         Reprezentanci obu drużyn z ramienia internatu to wychowankowie grupy I i grupy III w jednej drużynie oraz grupy IV, VI i VII w drugim zespole. Kapitanami drużyn byli: Krystian Kollman i Kacper Tomiński. Mecze jakie rozegraliśmy były doskonałą zabawą i dużym dla nas przeżyciem - mogliśmy z  naszymi  wychowawcami rywalizować a także dzielić zmęczenie, ducha walki i sportowej dyscypliny.

   

   

        Zdecydowaliśmy, że wszyscy grający to zwycięzcy. Dziękujemy także za wspaniałe zorganizowane ognisko z pysznymi przekąskami. Mimo, iż nie możemy nigdzie wychodzić i spędzamy czas w ośrodku od wielu tygodni i miesięcy, bez wyjazdu do domu i bez odwiedzin naszych bliskich, to umiemy docenić wartość wspólnoty, jaką tworzymy w naszej społeczności.

   

   

   

   

Dzień Dziecka jest dla nas wychowanków dniem zabaw, integracji i możliwości super zabawy. 

Dziękujemy za to organizatorom.

   

   

   

 

Opracował:

Krystian Kollman przewodniczący kl. I B

Wychowawca Magdalena Kuligowska