Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca zakończyliśmy naukę w bieżącym roku szkolnym. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną miało ono zupełnie innych charakter, niż w latach ubiegłych - odbyło się w kameralnym gronie. Uczniowie po odśpiewaniu hymnu państwowego odebrali świadectwa promujące ich do następnej klasy, a klasa ósma – ukończenia szkoły podstawowej.

Nauka w naszej placówce odbywała się do końca roku szkolnego w systemie stacjonarnym, a uczniowie mieszkali w grupach wychowawczych i nie wyjeżdżali na urlopy od początku marca. Dlatego część z naszych wychowanków po wystawieniu ocen końcoworocznych została już wcześniej urlopowana.

Miłym akcentem pożegnania zajęć w szkole był słodki poczęstunek, który chłopcy samodzielnie przygotowali.

X. Swatowska